A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Коршівської сільської ради

Бібліотека села Ліски

Бібліотекар - Андріїшин Надія Григорівна

Історія бібліотеки села Ліски

Село Ліски край зелених лісів, дзвінких потоків, унікальних памяток історії та культури. Саме Лісківська сільська бібліотека є такою скарбничкою де зберігаються звичаї, традиції, культурні та духовні цінності нашого краю, нашого села.

До 1949року бібліотека мала назву хата-читальня. У 1949 році сталася трагедія, все згоріло. У 1950 році приміщення було відбудовано. У новому приміщенні розмістили бібліотеку, клуб, сільську раду. З часом сільську раду перенесено, а те приміщення виділили для розширення бібліотеки. У 2003 році бібліотеку перенесено у Лісківську ЗОШ  /Лісківська гімназія/, де вона знаходиться і сьогодні. Впродовж багатьох років берегинею сільських традицій, звичаїв  є завідуюча бібліотекою Надія Андріїшин. Бібліотекар організовує зустрічі з поетами рідного краю, підтримую зв'язок з клубом, Лісківською гімназією. Робота бібліотеки спрямована на виховання у дітей почуття патріотизму, відданості в служінні Батьківщині, готовності до участі в процесах державотворення. В напрямку екологічного виховання бібліотека проводить години екології та зустрічі з ліквідаторами на ЧАЕС. До знаменних і пам’ятних дат в бібліотеці завжди проводять літературні години, огляди літератури, оформляють книжкові виставки та тематичні полички. Важливе місце бібліотека надає краєзнавчому вихованню, любов до рідної землі, повагу до народних звичаїв і традицій. Активну участь бібліотека приймає у підготовці літературно-мистецьких фестивалів імені Квітки Цісик, ініціатор якого є письменник Я. Ясінський. У 2010 році бібліотека організувала  презентацію книги Ю. Долінської «Ліски- квітка України». В цій книзі описано історичні факти та розповіді, поезії та пісні про село. В бібліотеці проводилися і інші презентації книг.

Бібліотека з її багатовіковою історією завжди була і є для лісківчан уособленням храму мудрості, хранителем історичної пам’яті, гарантом її збереження.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень